Jegeskávé vagy szorongás? Avagy a nyár és koffeinfogyasztás kapcsolata
A kánikula önmagában is megterheli a szervezetet. A magas hőmérséklet miatt gyorsabban fáradunk, romlik a koncentráció, rosszabbul alszunk, és a folyadékvesztés is nagyobb. Ilyenkor a sokat vizet fogyasztanak, mások azonban több kávét vagy koffeines italt fogyasztanak, hogy energikusabbnak érezzék magukat. A koffein stimulálja az idegrendszert, megemeli a pulzust és fokozza az adrenalintermelést. A hőmérséklet emelkedésének … Bővebben: Jegeskávé vagy szorongás? Avagy a nyár és koffeinfogyasztás kapcsolata
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba